Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie żyrardowskim od początku trwania epidemii potwierdzono 37 przypadków zachorowania. Zmarła 1 osoba, a wyzdrowiało 26. Z powodu podejrzenia zachorowania hospitalizowanych jest 9 osób. W kwarantannie domowej przebywają 183 osoby.

W powiecie sochaczewskim od początku trwania epidemii potwierdzono 33 przypadki zachorowania. Zmarły 2 osoby, a 12 wyzdrowiało. Domową izolacja objętych jest 14 osób. 4 osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia. W kwarantannie domowej są 303 osoby, a w nadzorze epidemiologicznym 328.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii zachorowało 45 osób. 1 osoba zmarła, a wyzdrowiało 41. W tej chwili kwarantanną domową objętych jest 47 osób, a 23 osoby są w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie rawskim potwierdzono 24 zachorowania na COBID-19 od początku trwania epidemii. Zmarły 2 osoby, a 15 wyzdrowiało. 5 osób jest w izolacji domowej. W kwarantannie domowej jest 14 osób. Na tą chwilę nie ma osób objętych nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie łowickim aktualnie chorują 2 osoby (od początku epidemii potwierdzono 24 przypadki zachorowania). 1 osoba zmarła, a wyzdrowiało 21 osób. Aktualnie 10 osób objętych jest kwarantanną, a 6 nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie kutnowskim zakażonych jest 18 osób. Jedna osoba zmarła, a 34 wyzdrowiały. W szpitalu przebywają 3 osoby. W kwarantannie i izolacji 58 osób.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.