Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 są 32 osoby. Kwarantanną objętych jest 305 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 331 osób. 4 osoby są  hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 12 przypadków ozdrowienia.


W powiecie łowickim aktualnie chorują 2 osoby (od początku epidemii potwierdzono 24 zachorowania). Zmarła 1 osoba. Wyzdrowiało 21 osób. Kwarantanną objętych jest 10 osób, a 6 jest w nadzorze epidemiologicznym.


W powiecie żyrardowskim objętych  kwarantanną domową jest 206 osób . Izolacją domową objętych jest 12 osób a hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 7 osób. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 37 osób . Zmarła jedna osoba, a ozdrowiało 26 osób.


W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku epidemii zachorowało 45 osób. Jedna osoba zmarła, a 41 wyzdrowiało. W tej chwili w nadzorze epidemiologicznym są 23 osoby, a 50 w kwarantannie domowej.


W Kutnie i powiecie kutnowskim w izolacji pozostaje 51 osób, 2 osoby są hospitalizowane. zakażonych COVID-19 jest  17 osób, natomiast 34 osoby ozdrowiały.


W powiecie rawskim liczba potwierdzonych przypadków od początku epidemii to 24 osoby. Dwie zmarły, a 15 ozdrowiało. W tej chwili w domowej izolacji przebywa 5 osób. Kwarantanną objętych jest 19 osób, a 3 nadzorem epidemiologicznym.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.