Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

W Kutnie wyłączona z ruchu kołowego jest ulica ul. Zgoda oraz ul. Cmentarna na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. W Kutnie wprowadzono ruchu jednokierunkowy w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej – Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy 29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania – na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 03 listopada br. do godz. 24.00.
Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno – Łąkoszyn. Ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku.
Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą do dnia 3 listopada do godz. 24.00.

W Żyrardowie zmiana organizacji ruchu będzie wyglądała podobnie jak w minionych latach. Mówi Łukasz Kasperczyk Dyrektor wydziału Kultury i Promocji UM

Przy cmentarzu w Rawie Mazowieckiej zmiany w organizacji ruchu już obowiązują. Kierowcy muszą uważać na ulicach Tomaszowskiej, Solidarności, Cmentarnej i Przemysłowej. Mówi Marcin Szpakowski z rawskiej Komendy Policji.

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały także przy cmentarzu w Boguszycach, Lubani i Regnowie.

W Łowiczu zakaz zatrzymywania obowiązuje na ul Blich – na odcinku ul Mostowa do ul. Seminaryjnej. Zmiany w ruchu również w okolicach cmentarza parafii Św. Ducha. Mówi Urszula Szymczak z łowickiej Policji

Zmiany w ruchu będą obowiązywały do 3 listopada

W Sochaczewie w okolicy nekropoli również nastąpi reorganizacja ruchu. Największe zmiany czekają kierowców przy cmentarzu na Wypalenisku i przy cmentarzu parafialnym przy ul. Traugutta. Policjanci będą pomagać w sprawnym dojeździe do cmentarzy a w razie potrzeby będą również kierować ruchem.

Mówiła Agnieszka Dzik oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie.

Zmiany w organizacji ruchu w Skierniewicach będą obowiązywać dziś od godz. 22.00 do jutra, do godz. 22.00. Dotyczą one dojazdu do dwóch największych skierniewickich nekropolii. Mówi Arkadiusz Kopczewski z Biura Prasowego Urzędu Miasta Skierniewice.

Przypominamy, że jutro w Skierniewicach komunikacją miejską pojedziemy za darmo. Miejski Zakład Komunikacji Uruchomił specjalne, dodatkowe linie.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.