Płyta tygodnia

Tales From The Script – Greatest Hits

The Script świętują podróż, która objęła sześć albumów, sześć miliardów streamów i ponad dwa miliony sprzedanych biletów, zapowiadając wydanie albumu z największymi przebojami, “Tales From The Script”.
Obchody dorobku zespołu przedłużą się aż do 2022 roku, dzięki wielkiej brytyjskiej i europejskiej trasie Greatest Hits Tour, która rozpocznie się serią kameralnych klubowych koncertów w lutym, a następnie przeniesie się na areny. Wśród dat znalazła się warszawska Stodoła – The Script zawitają do Polski 2 marca.

“Tales from The Script” to zestawienie wszystkich największych hitów i ulubieńców fanów z ich dotychczasowych sześciu albumów. Składanka podkreśla klasyczne kawałki z katalogu grupy, takie jak przebój nr 1 “Hall of Fame” (z will.i.am) czy hity “The Man Who Can’t Be Moved”, “For the First Time” i “Superheroes”. Płyta zawiera również przełomowe momenty i podstawowe elementy ich występów na żywo, w tym “Breakeven”, debiutancki singiel “We Cry” oraz “Rain”.

Nowe wydanie honoruje wszystko, co trio – Danny O’Donoghue, Glen Power i Mark Sheehan – osiągnęło razem od założenia grupy czternaście lat temu. Całość dopełnia zupełnie nowa piosenka “I Want It All”, o której Mark mówi, że “dostarcza wszelkich składników, które wszyscy znają i kochają” oraz niezwykle popularna “Never Seen Anything «Quite Like You»” w wersji akustycznej.

fot.mat.pras
źródło mat.pras.

tracklista:

 1. Breakeven
 2. The Man Who Can’t Be Moved
 3. For the First Time
 4. Nothing
 5. Hall of Fame’
 6. If You Could See Me Now
 7. Superheroes
 8. Six Degrees of Separation
 9. Rain
 10. Arms Open
 11. The Last Time
 12. Run Through Walls
 13. Before the Worst
 14. We Cry
 15. Science & Faith
 16. No Good in Goodbye
 17. Never Seen Anything “Quite Like You” [Acoustic]
 18. I Want It All

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.