Płyta tygodnia

Sigrid – How To Let Go

„How To Let Go” to następca znakomicie ocenionego albumu „Sucker Punch” z 2019 roku, który dotarł do top 5 brytyjskiej listy sprzedaży.
Dwanaście utworów, które wypełniły „How To Let Go” zostało napisanych przez Sigrid, gdy rozmyślała nad swym życiem w Norwegii i poza ojczyzną.

 • To dwa różne życia. Jedno wiedzie wyluzowana dziewczyna, która uwielbia jeździć na nartach, chodzić po górach i gotować. Drugie prowadzi lubiąca imprezy, występująca na wielkich scenach artystka, która nie boi się niczego. Jako dziecko byłam nieśmiała, ale kiedy jestem na scenie, na przykład na Glastonbury, kompletnie się zatracam.

Motyw różnych perspektyw i różnego spojrzenia na tę samą rzecz, znalazł odzwierciedlenie w surrealistycznym teledysku do singla „It Gets Dark”, w którym Sigrid ucieka w kosmos. Za realizację wideo odpowiadają Femke Huurdeman i CANADA (Dua Lipa, Rosalia). Z okazji premiery niezwykłego klipu Norweżka nawiązała współpracę z twórcami aplikacji „Star Walk 2”, która pozwala fanom podziwiać konstelacje przy muzyce „It Gets Dark”.

fot/źródło universalmusic

tracklista:

 1. It Gets Dark
 2. Burning Bridges
 3. Risk Of Getting Hurt
 4. Thank Me Later
 5. Mirror
 6. Last To Know
 7. Dancer
 8. A Driver Saved My Night
 9. Mistake Like You
 10. Bad life
 11. Grow
 12. High Note

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.