Płyta tygodnia

Kwiat Jabłoni – Wolne Serca

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz wraz z zaproszonymi gośćmi odświeżyli polskie przeboje z ostatnich dekad. Album pod znaczącym tytułem “WOLNE SERCA”, powstał z potrzeby serca – jak sami mówią: – Chcemy stworzyć wraz z innymi muzykami album przypominający o tym, że wolność jest piękną wartością, która stanowi warunek szczęśliwego i godnego życia wszystkich ludzi .

“Wolne Serca” to dziesięć piosenek, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności. Kwiat Jabłoni zaprosił do współpracy wspaniałych artystów: Igo, Jucho, Kasia Lins, Kuba Kawalec, Miuosh, Natalia Grosiak, Natalia Kukulska, Sanah.

Płyta “Kwiat Jabłoni i goście: Wolne serca” ze Storylines jako pierwszy twórca alternatywny w Spotify! Dzięki Storylines do albumu “Kwiat Jabłoni i goście: Wolne serca” fani dowiedzą się o oryginalnych twórcach piosenek, które duet wybrał, o przebiegu współpracy z zaproszonymi gośćmi i przede wszystkim o artystycznych zamysłach i wizjach.

To fascynująca okazja, by podczas odsłuchu płyty móc przenieść się myślami do studia nagraniowego, zobaczyć niepublikowane wcześniej zdjęcia i grafiki, a tym samym jeszcze lepiej poczuć niezwykłą atmosferę tej unikalnej płyty.

fot.mat.pras.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.