Płyta tygodnia

Camila Cabello – Familia

Urodzona na Kubie piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i aktywistka, nominowana do wielu nagród Grammy Camila Cabello, przekracza wszelkie granice muzyki i kultury popularnej. Przełamywała jeden sufit po drugim i przy okazji tworzyła historię. Jest pierwszą Latynoską, która osiągnęła diamentowy certyfikat dzięki przebojowi #1 „Havana” z Young Thug, który wyróżnia się jako najczęściej odtwarzana piosenka wszech czasów wykonaną przez jakąkolwiek piosenkarkę. Zdobyła dziesiątki nagród, w tym dwie Latin Grammy, pięć American Music Awards i Billboard Music Award. W 2018 roku jej pełnometrażowy debiutancki album „Camila” uplasował się na 1. miejscu listy Billboardu i pokrył się platyną. Otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy popowy album wokalny”. Czy tak będzie i tym razem czas pokaże. W ręce fanów trafił bowiem album zatytułowany “Familia”.

Aby uczcić wydanie płyty, artystka zaprezentowała teledysk do „psychofreak” z Willow, który zadebiutował na całym świecie w MTV oraz na billboardach Paramount na Times Square. Camila przygotowała scenę pod album utworem „Bam Bam” z Edem Sheeranem, który zgromadził już ponad 100 milionów streamów i 33,4 miliona wyświetleń na YouTube. Wykonała zapierający dech w piersiach występ w The Late Late Show z Jamesem Cordenem i połączyła siły z Sheeranem przy ich pierwszym wykonaniu na żywo „Bam Bam” podczas charytatywnego koncertu ITV na rzecz Ukrainy. Singiel zdobył szerokie uznanie krytyków i fanów. „Bam Bam” zostało wyprodukowane w składzie Ricky Reed, Edgar Barerra i Cheche Alara. Piosenkę napisali Camila Cabello, Ed Sheeran i Ricky Reed.

Wraz z albumem, „Bam Bam” i „psychofreak” pojawiły się w najszybciej rozwijającej się nowej mobilnej grze muzycznej Beatstar. Ekskluzywna współpraca z 24-milionową społecznością poprzedziła nadejście „Familii”. 2 miliony graczy zapisało „Bam Bam” w swoich kolekcjach i wygenerowało prawie 8 milionów odtworzeń. „Familia” wyróżnia się jako najbardziej osobiste, pełne pasji i potężne dzieło artystki.

fot./źródło mat.pras.

tracklista:

 1. Familia
 2. Celia
 3. Psychofreak (feat. Willow)
 4. Bam Bam (feat. Ed Sheeran)
 5. La Buena Vida
 6. Quiet
 7. Boys Don’t Cry
 8. Hasta Los Dientes (feat. María Becerra)
 9. No Doubt
 10. Don’t Go Yet
 11. Lola (feat. Yotuel)
 12. Everyone at this party

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.