Płyta tygodnia

Alvaro Soler – Magia

Alvaro Soler czyli hiszpańsko-niemieckie objawienie muzyczne ostatnich kilku lat. Artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. W ciągu zaledwie 4 lat, zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo.
Alvaro Soler dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, pełnił rolę trenera we włoskiej edycji „X Factor”, a także był gwiazdą hitu niemieckiej telewizji – „Sing meinen Song – das Tauschkonzert”.
Pierwszy singiel zapowiadający nową płytę, „Magia”, został zainspirowany licznymi prośbami fanów: – W ostatnie wakacje dostawałem mnóstwo wiadomości: „Alvaro, ten rok jest taki trudny, może coś wydasz?”. Moi słuchacze przypomnieli mi, dlaczego w ogóle zabrałem się za tworzenie muzyki. To było wspaniałe doświadczenie, móc pisać dla moich fanów i przy okazji tańczyć w całym procesie. Jeśli tak zachowujesz się pod wpływem piosenki to wiesz, że jest w porządku.

fot.mat.pras.

Tracklista:

 1. Magia
 2. Despiertos
 3. Mañana [feat. Cali Y El Dandee]
 4. Tipo Normal
 5. Si Te Vas
 6. Déjala Que Baile
 7. Amor Para Llevar
 8. Te Busqué
 9. En Tu Piel
 10. Hawaii
 11. Diferente [feat. Greg Taro]
 12. No Te Entiendo
 13. Alma De Luz

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.