Płyta tygodnia

Alicia Keys – Keys

15-krotna laureatka Grammy i znana na całym świecie ikona muzyki, Alicia Keys wita w swoim świecie nowym podwójnym albumem “KEYS”.

Krążek oferuje podwójne, jedyne w swoim rodzaju dźwiękowe doświadczenia – wersja “Originals” zawiera wszystkie nowe utwory, które są kwintesencją Alicii, przypominające muzyczny krajobraz, który wszyscy znają i kochają od czasu jej debiutu. Wersja “Unlocked” zwiększa wrażenia, gdy Alicia sampluje swoje nowe kawałki. Pomaga jej w tym zdobywca nagrody Grammy, producent Mike WiLL Made-It. Album ukazał się niedługo po dwóch nominacjach do nagrody Grammy w kategoriach “Song of the Year” (“A Beautiful Noise” feat. Brandi Carlile) i “Best Immersive Audio Album” (“Alicia”).

Artystka tak opowiada o “KEYS”: “To mój ulubiony projekt do tej pory! To droga, którą podążam i to ja prowadzę. Uwielbiam obie wersje – są jak sobota i niedziela. Pokochacie tę muzykę!”. Na 26-utworowym podwójnym albumie gościnnie wystąpili Khalid i Lucky Daye w “Come For Me (Unlocked)”, Lil Wayne w “Nat King Cole (Unlocked)”, Brandi Carlile w “Paper Flowers (Originals)”, Pusha T w “Plentiful (Originals)” i Swae Lee w “LALA (Unlocked)”.

źródło/fot.mat.pras.

tracklista:

CD1

 1. Plentiful
 2. Skydive
 3. Best Of Me
 4. Dead End Road
 5. Is It Insane
 6. Billions
 7. Love When You Call My Name
 8. Only You
 9. Daffodils
 10. Old Memories
 11. Nat King Cole

CD2

 1. Only You
 2. Skydive
 3. Best Of Me
 4. LALA
 5. Nat King Cole
 6. Is It Insane
 7. Come for Me
 8. Old Memories
 9. Love When You Call My Name
 10. Daffodils

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.