Sochaczew

Aktualizacja: Pożar w Konarach – Ruszyła zbiórka dla rodziny

fot. strona zbiórki na: Pomagam.pl

Strażacy z powiatu sochaczewskiego w chwili obecnej walczą z groźnym pożarem, do którego doszło dziś (13.06) o 6 rano. W miejscowości Konary w Gminie Brochów zapalił się drewniany budynek mieszkalny. W momencie zdarzenia  w środku przebywały trzy osoby, jedna z nich doznała poparzeń pleców i została przetransportowana do szpitala.

Jak przewidują strażacy, działania związane z gaszeniem pożaru w Konarach mogą potrwać jeszcze do 2 godzin, w związku ze znacznym uszkodzeniem konstrukcji budynku.

Mówił Rafał Krupa Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie

Aktualizacja: Dzisiejszy (13.06) pożar domu w Konarach w Gminie Brochów, o którym informowaliśmy na antenie Radia Victoria pochłonął cały dobytek życia. Dla rodziny, której dom spłonął dziś rano w pożarze błyskawicznie zorganizowana została zbiórka finansowa.

Mówił Robert Karaś Radny Gminy Brochów oraz Inicjator Zbiórki

Osoby, które chciałyby włączyć się w pomoc pogorzelcom z Konar mają taką możliwość poprzez zbiórkę założoną na stronie Pomagam.pl lub kontaktując się z Urzędem Gminy w Brochowie.

https://pomagam.pl/konary

“W pożarze domu stracili wszystko, jedynie cudem udało się im ujść z życiem. Uciekli jak stali, nic nie udało się uratować. Ogień pochłonął ubrania, dokumenty, dorobek całego życia. Nie bądź obojętny, liczy się każda złotówka. Rodzina została bez środków do życia, bez dachu nad głową. Bardzo sympatyczna rodzina z dorastającym synem straciła wszystko czego dorabiała się przez całe życie”

informacja na stronie zbiórki

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.