Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

UWAGA ! Zmiany organizacji ruchu

W związku z nadchodzącymi świętami w miastach w naszym regionie, w okolicach nekropoli planowane są zmiany organizacji ruchu. Sprawdziliśmy gdzie dokładnie i kiedy zostaną wprowadzone:

W Skierniewicach zmiany funkcjonują już od dzisiaj. Dotyczą one przede wszystkim wprowadzenia na części ulic ruchu jednokierunkowego:

Policjanci informują również o newralgicznych punktach na terenie miasta, gdzie może się szczególnie korkować:

Mówił Robert Zwoliński z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

W Łowiczu pierwsze zmiany w organizacji ruchu nastąpią od godziny 16:00 w niedzielę 31 października.  Mówi Jarosław Bogusz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Łowickiej Komendy Policji:

Dodatkowo od godziny 6 rano 31 października na ulicy Blich zostanie ustawiony zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi.

Mieszkańcy Kutna muszą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym w  ulicach 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna oraz Łąkoszyńska:

W Rawie Mazowieckiej zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały od 1 listopada. Pojawi się dodatkowe oznakowanie, na które kierowcy będą musieli zwrócić szczególną uwagę:

Mówiła Agata Krawczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej

W Żyrardowie tymczasowe przepisy będą obowiązywały  od 30 października od godz. 6.00 do 1 listopada do godz. 22.00. A gdzie dokładnie należy spodziewać się utrudnień?

Przy cmentarzach w Sochaczewie zmiany wejdą w życie już od jutra. Jednym z miejsc, gdzie pojawi się tymczasowa organizacja będzie cmentarz przy ul. Traugutta:

Organizacja ruchu zmieni się również przy cmentarzach w Trojanowie oraz na Wypalenisku:

Mówiła Agnieszka Dzik z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.