Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie sochaczewskim w kwarantannie domowej przebywa 1233 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 198. Izolacją domową objętych jest 31 osób. W izolatorium przebywa 6 osób. Hospitalizowane są 4 osoby. Od początku epidemii potwierdzono 73 przypadki  zachorowania na COVID-19. Zmarły dwie osoby, a 27 wyzdrowiało.

W Powiecie żyrardowskim liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową to 329, objętych izolacją domową jest 10 osób nadzorem epidemiologicznym objętych jest 8 osób. Hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 1 osoba. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 46. Zmarły 3 osoby, a 34 osoby ozdrowiały.

W powiecie rawskim liczba osób objętych kwarantanną domową to 17, izolacją domową objęte są 4, w izolacji zorganizowanej przebywają 2 osoby, nadzorem epidemiologicznym objęte są także 2 osoby. Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim (od początku trwania epidemii to 33 . Ozdrowiało 21 osób, 4 osoby zmarły .

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii potwierdzono 54 przypadki zachorowania. Jedna osoba zmarła a 44 wyzdrowiały. W tej chwili w kwarantannie domowej przebywa 36 osób.

W powiecie łowickim od początku epidemii zmarła jedna osoba. Potwierdzono 28 przypadków zachorowania (4 osoby chorują w tej chwili). Wyzdrowiały 23 osoby. W izolacji przebywa 5 osób. Kwarantanną objętych jest 20 osób, a nadzorem epidemiologicznym 11.

W Kutnie i powiecie w kwarantannie i izolacji przebywają aktualnie 152 osoby ,hospitalizowanych jest 7 osób, 2 są objęte nadzorem epidemiologicznym. 42 osoby są  zakażone, od początku epidemii ozdrowiały 44 osoby, 2 zmarły.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.