Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie sochaczewskim od początku epidemii potwierdzono 71 przypadków zachorowania na COVID-19. Zmarły dwie osoby, a 27 wyzdrowiało. Izolacją domową objętych jest 31 osób. W izolatorium przebywa 6 osób. Hospitalizowane są 4 osoby. W kwarantannie domowej przebywa 1220 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 208.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii potwierdzono 52 przypadki zachorowania. Jedna osoba zmarła a 44 wyzdrowiały. W tej chwili w kwarantannie domowej są 33 osoby.

W Kutnie i powiecie w kwarantannie i izolacji przebywają aktualnie 222 osoby ,hospitalizowanych jest 7 osób, 2 są objęte nadzorem epidemiologicznym. 41 osób jest zakażonych, od początku epidemii ozdrowiały 44 osoby, 2 zmarły.

W powiecie łowickim od początku epidemii zmarła jedna osoba. Potwierdzono 28 przypadków zachorowania (4 osoby chorują w tej chwili). Wyzdrowiały 23 osoby. W izolacji przebywa 5 osób. Kwarantanną objętych jest 21 osób, a nadzorem epidemiologicznym 11.

Na terenie powiatu żyrardowskiego u 45 osób testami potwierdzono zachorowanie. Zmarły 2 osoby, a wyzdrowiały 34. Jedna osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia. W izolacji domowej przebywa 10 osób. Kwarantanną objęte są 284, a nadzorem epidemiologicznym 27 osób.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.