Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W Głownie zakażonych w tej chwili jest 13 osób. Od początku epidemii zmarło 10 osób (dziś kolejna). Jak podaje zgierski sanepid jedna z osób, które były zakażone wirusem zmarła ale z innej przyczyny. Do grona ozdrowieńców dołączyło dziś 5 osób (w sumie 21).


W powiecie łowickim aktualnie choruje 1 osoba (od początku epidemii potwierdzono 23 zachorowania). Zmarła 1 osoba. Wyzdrowiało 21 osób. Kwarantanną objętych jest 5 osób, a 4 są w nadzorze epidemiologicznym.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii potwierdzono 45 przypadków zachorowania. Jedna osoba zmarła, a 37 ozdrowiało. W tej chwili w kwarantannie domowej przebywa 5 osób, a 2 objęte są nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie rawskim do tej pory potwierdzono 24 przypadki zachorowania. Zmarły 2 osoby, a wyzdrowiało 15. W domowej izolacji przebywa 5 osób. W kwarantannie domowej jest 19 osób, a 3 w nadzorze epidemiologicznym.

W Kutnie i powiecie kutnowskim w kwarantannie i izolacji pozostaje 20 osób, brak osób objętych nadzorem epidemiologicznym, 3 osoby są hospitalizowane. zakażonych COVID-19 jest 9 osób, natomiast 34 osoby ozdrowiały.

W powiecie żyrardowskim objętych kwarantanną domową jest 199 osób. Izolacją domową objętych jest 9 osób a hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 6 osób. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 37 osób . Zmarła jedna osoba, a ozdrowiały 2 osoby.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 są 32 osoby. Kwarantanną objętych jest 260 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 290 osób. 5 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 11 przypadków ozdrowienia.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.