Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zgierzu poinformowała dziś o kolejnych 10 osobach z Domu Pomocy społecznej w Głownie zakażonych COVID-19.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie domowej pozostaje aktualnie 119 osób, brak osób objętych nadzorem epidemiologicznym.2 osoby są hospitalizowane. 24 są zakażone COVID-19 ( 14 z miasta Kutno, 5 z gminy Kutno, 1 z gminy oporów, 2 z gminy Krośniewice i 2 z gminy Żychlin). ozdrowiało 11 osób.

W powiecie rawskim odnotowano kolejny zgon powiązany z zakażeniem COVID-19, w szpitalu w Zgierzu zmarła 70-letnia kobieta, która miała również choroby współistniejące. Od początku epidemii zmarły w sumie 2 osoby z terenu powiatu.Potwierdzono w sumie 16 przypadków zachorowania. Ozdrowiało 11 osób, w tej chwili w izolacji zorganizowanej przebywa 1 osoba, w kwarantannie domowej jest 28 osób, a nadzorem epidemiologicznym objętych jest 8 osób.

W Sochaczewie i powiecie sochaczewskim kwarantanną domową objęto 105 osób, w izolacji domowej pozostaje 8 osób, 165 osób jest objęte nadzorem epidemiologicznym.4 osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia. Natomiast 17 osób jest zakażonych COVID-19. 2 osoby ozdrowiały.

W Żyrardowie i powiecie kwarantanną domową objęte jest 88 osób, w izolacjo domowej pozostają 23 osoby. W nadzorze epidemiologicznym pozostaje 15 osób. 2 osoby sa hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia. 28 osób jest zakażonych COVID-19. 16 osób ozdrowiało.

W Łowiczu i powiecie łowickim zakażonych COVID-19 jest 6 osób. W kwarantannie pozostają 32 osoby, a 10 jest objętych nadzorem epidemiologicznym. % osób przebywa w izolacji domowej, 1 jest hospitalizowana. Ozdrowiało 11 osób.

Na terenie powiatu skierniewickiego od początku epidemii stwierdzono 38 przypadków zakażenia COVID-19 (14 w mieście Skierniewice i 24 w powiecie). 13 osób ozdrowiało. Aktualnie w kwarantannie domowej przebywa 138 osób, a 9 jest objęte nadzorem epidemiologicznym.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.