Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie łowickim aktualnie zakażone COVID-19 są 4 osoby, 11 osób ozdrowiało. Hospitalizowana jest 1 osoba. W kwarantannie domowej przebywają 43 osoby, nadzorem epidemiologicznym objęte  są 84 osoby.

W powiecie żyrardowskim kwarantanną domowa objętych jest 121  osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 19 osób. Jedna osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych to 27 osób, 5 osób ozdrowiało.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 jest 13 osób. Kwarantanną objęte są  134 osoby . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 213 osób. 5 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie domowej pozostaje 80 osób, nie ma osób pod nadzorem epidemiologicznym, 2 osoby są hospitalizowane. Zakażonych COVID-19 na terenie powiatu  jest 27 osób. 4 osoby ozdrowiały.

W powiecie rawskim potwierdzono 14 przypadków zachorowania na SARS-CoV-2. Ozdrowiało 10 osób. Jedna osoba zmarła. W kwarantannie domowej jest 18 osób. 6 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym. W izolacji zorganizowanej przebywają 2 osoby.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim potwierdzono 36 przypadków zachorowania na koronawirusa (12 w mieście, 24 w powiecie). Wyzdrowiało 12 osób. Obecnie w kwarantannie domowej jest 214 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 15.

Domu Pomocy Społecznej w Głownie, po zbadaniu wszystkich pobranych próbek od pensjonariuszy i personelu DPS potwierdzono 14 wyników dodatnich .

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.