Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna

W powiecie łowickim aktualnie zakażone COVID-19 są 4 osoby, 11 osób ozdrowiało. Hospitalizowana jest 1 osoba. W kwarantannie domowej przebywa 30 osób, nadzorem epidemiologicznym objęte są 84 osoby.

W powiecie żyrardowskim kwarantanną domowa objętych jest 117  osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 21 osób. Łączna liczba zakażonych to 28 osób, 7 osób ozdrowiało.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 jest 13 osób. Kwarantanną objętych jest 128 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 199 osób. 4 osoby są hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby. W powiecie odnotowano również 2 przypadki ozdrowienia.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie domowej pozostaje 81 osób, nie ma osób pod nadzorem epidemiologicznym, 2 osoby są hospitalizowane. Zakażonych COVID-19 na terenie powiatu  jest 27 osób. 5 osób ozdrowiało.

W powiecie rawskim potwierdzono 14 przypadków zachorowania na SARS-CoV-2. Ozdrowiało 11 osób. Jedna osoba zmarła. W kwarantannie domowej jest 19 osób. 6 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym. W izolacji zorganizowanej przebywa 1 osoba.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim potwierdzono 36 przypadków zachorowania na koronawirusa (12 w mieście, 24 w powiecie). Wyzdrowiało 12 osób. Obecnie w kwarantannie domowej jest 207 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 14.

Domu Pomocy Społecznej w Głownie, badania na koronawirusa będą powtórzone. Pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej z temperaturą przewieziona została do szpitala w Głownie. Po wykonaniu jej testu na obecność koronawirusa okazało się że wynik badania jest pozytywny. Wcześniej wykonane jej badanie dało wynik negatywny. Decyzją władz Powiatu zgierskiego wszyscy pensjonariusze i pracownicy DPS-u będą mieli powtórzone badania na obecność koronawirusa. Na tę chwilę w DPS zakażonych jest już 15 osób.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.