Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Powiat Żyrardowski wzrosła liczba zakażonych Inspektor Sanitarny poinformował o 10 osobie zakażonej potwierdzonej testami. Pod nadzorem sanitarnym przebywają 43 osoby, kwarantanna objęto 151 osób. Hospitalizowane są 4 osoby. Brak ozdrowieńców i zgonów.

W powiecie łowickim zakażone są 2 osoby, 11 jest objętych kwarantanną domową.Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają aktualnie 23 osoby. W izolacji domowej przebywa 1 osoba, hospitalizowana jest również 1 osoba. Ozdrowiało 9 osób.

W powiecie skierniewickim potwierdzono 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, w sumie choruje już 13 osób. 2 osoby ozdrowiały. W nadzorze epidemiologicznym są 24 osoby a w kwarantannie domowej przebywa 26 osób.

Powiat rawski nadal z 13 osobami zakażonymi. 1 osoba zmarła, 2 ozdrowiały , W kwarantannie domowej obecnie przebywa 28 osób, 2 w kwarantannie zorganizowanej. Nadzorem epidemiologicznym objęta jest 1 osoba.

W powiecie kutnowskim przybyła 1 osoba zakażona, aktualnie jest ich 6. Kwarantanną domową objęto 47 osób, w nadzorze epidemiologicznym pozostaje 6 osób. 1 osoba jest hospitalizowana 1 zmarła ( w dniu wczorajszym).

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objęte są 152 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 266 osób. 1 osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Na chwilę obecną w powiecie nie ma odnotowanych przypadków zachorowań.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.