Aktualności Rawa Maz. Skierniewice Żyrardów

Dwa przypadki zachorowania w powiecie kutnowskim , odizolowane 3 odziały szpitala w Skierniewicach i 2 przepadki zachorowania w powiecie rawskim

Aktualizacja godzina 18.00
🔴 Ósmy potwierdzony przypadek zachorowania w powiecie łowickim. Osoba chora jest hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu.
🔴 w pow. łowickim 250 osób jest objętych kwarantanną

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 64 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem z tego:
🔴 20 osób w woj. mazowieckim
🔴 15 osób w woj. łódzkim

O stanie osób z województwa łódzkiego mówi Dagmara Zalewska, rzecznik prasowy Wojewody Łódzkiego.

Aktualizacja godz. 17.00

Nie ma nowych potwierdzonych przypadków zachorowania na koronawirusa w powiecie skierniewickim. Natomiast do 150 osób wzrosła liczba objętych kwarantanną. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 30 osób.

Aktualizacja godz. 15.30

W powiecie sochaczewskim nie stwierdzono żadnego przypadku zachorowania. Jedna osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zachorowania na koronawirusa. Kwarantanną domową objętych jest 35 osób, a nadzorem epidemiologicznym 198.

Aktualizacja godz 13.30

W powiecie kutnowskim stwierdzono 2 przypadki zachorowania na koronawirusa – informacje potwierdził Daniel Kowalik Starosta Kutnowski

Aktualizacja godz. 13.00

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala w Skierniewicach po konsultacji z Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o odizolowaniu, oraz objęciu reżimem sanitarnym 3 oddziałów szpitala. 32 osoby z personelu medycznego zostały odsunięte od pracy i objęte kwarantanną. 17 marca w skierniewickim szpitalu przebywała osoba u której potwierdzono testami zarażenie koronawitusem – Mówi Justyna Łukasik Dyrektor PSSE w Skierniewicach .

W powiecie rawskim stwierdzono 2 nowe przypadki zachorowania. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala MSWiA. Łącznie na tym terenie odnotowano 4 przypadki zachorowania.

W powiecie zgierskim 11 osób z dodatnim wynikiem, 1 osoba w gminie Głowno , 1 w gminie Stryków.

W powiecie żyrardowskim bez zachorowań. Liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 93, liczba osób objętych kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 95, liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: – 0, liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim  – 0.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA