Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Dziś w regionie między Łodzią a Warszawą odnotowano łącznie 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Dobre wiadomości z powiatu łowickiego, jedna osoba wyzdrowiała z koronawirusa. 30 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym. Kwarantanną objętych jest 270 osób. 13 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem koronowirusa. Osób zakażonych koronawirusem jest obecnie 9.

Dane dotyczące koronawirusa z powiatu kutnowskiego. Odnotowano 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 63 osoby objęte kwarantanną , 49 osób pod nadzorem epidemiologicznym, hospitalizowane 3, osoby zakażone 3.

Liczba osób zakażonych w powiecie żyrardowskim wzrosła, Inspektor Sanitarny poinformował o  drugiej  osobie zakażonej potwierdzonej  testami. Pod nadzorem sanitarnym przebywają 134 osoby, a kwarantanną na podstawie decyzji inspektora sanitarnego  objętych jest 100 osób. Nikt nie jest hospitalizowany.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim w sumie są 3 potwierdzone przypadki zachorowania – dziś nie stwierdzono żadnego nowego. W kwarantannie przebywają 262 osoby, a 25 jest objęte nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie rawskim są 3 potwierdzone przypadki zachorowania (w ostatnich dniach nie potwierdzono żadnego nowego przypadku zakażenia). Kwarantanną objętych jest 127 osób, a nadzór epidemiologiczny sprawowany jest nad 50 osobami.

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objęte są 52 osoby . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 266 osób. nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Nie ma również odnotowano przypadków zachorowań.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.