Z Victorią na wycieczkę Arboretum w Rogowie 29 czerwca 2023Dagmara Skopiak Dagmara Skopiak Udostępnij! FacebookXPinterestLinkedIn W ramach pierwszej w tym sezonie akcji z Victorią na wycieczkę odwiedziliśmy Arboretum w Rogowie. Sprawdziliśmy jak można tam spędzić czas, czego się dowiedzieć oraz jak wypocząć. Zobacz także Skierniewice Mniej wypadków drogowych niż w tamtym roku Rawa Maz. Ukradł portfel znajomemu Aktualności Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet O AutorzeWyświetl wszystkie wiadomości Dagmara Skopiak Udostępnij! FacebookXPinterestLinkedIn Gość dniaMariusz Wasiak – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Maz.Mariusz Sikora Prezydent KutnaMateriał reporterskiDiecezjalna Pielgrzymka Kobiet REKLAMA .