Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet odbędzie się 6 czerwca. Tym razem Panie będą modliły się w Sanktuarium w Domaniewicach. Więcej o tej pielgrzymce w rozmowie z gościem.
Ksiądz Rafał Woronowski Diecezjalny Duszpasterz Kobiet
3 tygodnie temu
-
Udostępnij!






