Autor: Renata Jastrzębska

Łowicz

Ośrodek w Sobocie został otwarty

Ośrodek Zdrowia w Sobocie został oficjalnie otwarty i od dziś będzie do dyspozycji pacjentów. Placówka będzie funkcjonowała w strukturach łowickiego szpitala...

Łowicz

Nowoczesny tomograf w szpitalu

W Łowickim szpitalu oficjalnie oddano do użytku nowy tomograf komputerowy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które zostały zastosowane w urządzeniu, diagnostyka...

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.