Kutno

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.

Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie była wczoraj miejscem uroczystego zakończenia roku szkolnego i wręczenia stypendiów dla najzdolniejszych uczniów. Minione dziesięć miesięcy upłynęło pod znakiem ciężkiej pracy, która przyniosła świetne wyniki w nauce oraz liczne sukcesy w konkursach. Jak podsumowują ten rok szkolny władze miasta?

Mówił Zbigniew Wdowiak, wiceprezydent miasta Kutno.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.