Sochaczew

Sochaczew: Wręczono nominacje na wyższe stopnie policyjne

fot. KPP Sochaczew

66-ciu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie awansowało w tym roku na wyższy stopień policyjny. Funkcjonariusze z Sochaczewa otrzymali nominacje podczas uroczystej zbiórki z okazji Święta Policji.

Mówiła Agnieszka Dzik Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie.

Z sochaczewską komendą pożegnał się także komisarz Jarosław Godos, który przez ostatnie trzy lata był naczelnikiem wydziału kryminalnego. Funkcjonariusz awansował i obecnie zajmuje stanowisko radcy w Biurze Kryminalnym Komendy Głównej Policji.

“W tym roku, na wyższy stopień policyjny awansowało 66 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie i podległych posterunków. Akty mianowania zostały wręczone awansowanym policjantom przez Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie insp. Michała Safjańskiego i Starostę Sochaczewskiego Panią Jolantę Gontę. Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk na stopień podinspektora Policji mianował 1 funkcjonariusza.

Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec mianował na stopień:

aspiranta sztabowego Policji – 2 funkcjonariuszy,

starszego aspiranta Policji – 4 funkcjonariuszy,

aspiranta Policji – 6 funkcjonariuszy,

młodszego aspiranta Policji – 5 funkcjonariuszy,

sierżanta sztabowego Policji -7 funkcjonariuszy,

starszego sierżanta Policji – 11 funkcjonariuszy,

sierżanta Policji – 11 funkcjonariuszy.

Na podstawie rozkazu Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie insp. Michała Safjańskiego na stopień starszego posterunkowego Policji mianowano 19 funkcjonariuszy.

W trakcie zbiórki przełożony sochaczewskich policjantów podziękował za blisko 10 lat służby kom. Jarosławowi Godosowi, który był związany z pionem kryminalnym, a przez ostatnie trzy lata był naczelnikiem tego wydziału. Funkcjonariusz awansował i obecnie zajmuje stanowisko radcy w Biurze Kryminalnym Komendy Głównej Policji”

asp. Agnieszka Dzik – KPP Sochaczew

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.