Skierniewice

Skierniewice: Laureatki konkursu “Miss Skierniewic” powalczą o tytuł “Miss Polonia”

fot. poglądowe / Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Miss Skierniewic – Miasto Kobiet 2022. To plebiscyt, który wyłoni najpiękniejszą skierniewiczankę. Uczestniczki zaprezentują się podczas tegorocznego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Laureatki tegorocznego konkursu “Miss Skierniewic – Miasto Kobiet 2022” powalczą o tytuł Miss Polonia 2023. Miasto rozpoczęło współpracę na mocy, której Miss Skierniewic, I wicemiss oraz II wicemiss automatycznie zostaną zakwalifikowane do półfinałów ogólnopolskiego konkursu. Aktualnie skierniewickie Centrum Kultury i Sztuki czeka na kandydatki chętne wziąć udział w plebiscycie.

Mówił Arkadiusz Kopczewski z Urzędu Miasta w Skierniewicach. Formularz zgłoszeniowy udziału w konkursie należy wysłać do 5 sierpnia 2022 roku na adres warsztaty@cekis.pl

Mówiła Agnieszka Kubik – Śliczniak Zastępca Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

“Mam nadzieję, że uda się nie tylko pokazać piękno kobiet, ale też wejść nieco głębiej: zaprezentować wrażliwość dziewczyn, ich siłę i odwagę. Sesje mają być prawdziwe, wydobywać charakter kandydatek, ich pasje, zainteresowania. Jestem przekonana, że uda mi się nawiązać ciekawą relację z uczestniczkami, co przełoży się na kadry”

Magdalena Rdest-Nowak – Fotografka ze Skierniewic, autorka rozpoznawalnego w całej Polsce projektu “Zobacz więcej”
fot. skierniewice.eu

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.