Sochaczew

Aktualizacja: 14 latek odnaleziony

fot.: KPP Sochaczew

AKTUALIZACJA:

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadziła poszukiwania 14 – letniego mieszkańca gm. Teresin. Nieletni jest cały i zdrowy. Wrócił już do członków rodziny.

Informujemy, że poszukiwania zaginionego 14 – latka zostały zakończone. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie losem chłopca i pomoc w jego odnalezieniu.

To co najważniejsze – nieletni jest cały i zdrowy. Został przekazany najbliższym.

asp. Agnieszka Dzik

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadzi poszukiwania 14 – letniego Adama Świderskiego. Nieletni wyszedł z domu w miejscowości Seroki – Wieś około godziny 18. i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które widziały nastolatka lub znają miejsce jego pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, tel. 47 70 552 22 lub 112.

Policjanci z sochaczewskiej komendy prowadzą poszukiwania 14 – letniego Adama Świderskiego. Nastolatek wyszedł z domu  w miiejscowości Seroki – Wieś około godziny 18. i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może poruszać się rowerem górskim koloru granatowego z czerwonymi elementami.

Adam ma około 175 cm wzrostu, waży około 70 kg. Ma krótkie ciemne włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w kurtkę, która od ramion do piersi jest koloru czarnego, a na pozostałej długości posiada motyw moro. Miał na sobie spodnie dresowe czarne i półbuty ze skóry koloru czarnego. Posiada przy sobie czarny plecak marki Adidas.

Wszystkie osoby, które widziały Adama Świderskiego lub wiedzą, gdzie nieletni przebywa, proszone są  o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew, tel. 47 70 552 22 lub 112.

asp. Agnieszka Dzik

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.