Kutno Łęczyca Łowicz Rawa Maz. Skierniewice

Burze między Łodzią a Warszawą

fot. M.P.

Już wczoraj popołudniu strażacy z Powiatu Skierniewickiego interweniowali usuwając skutki burzy. Pogoda nad Powiatem Skierniewickim załamała się już około godziny 16. Mówi Bartłomiej Wójcik z Komendy Miejskiej PSP w Skierniewicach.

Także dzisiejszy burzowy poranek był przyczyna interwencji strażaków.

Natomiast w Powiecie Rawskim zarówno wczorajsze popołudnie, noc i dzisiejszy poranek były spokojne. Strażacy odnotowali pojedyncze interwencje – żadna z nich nie była poważna.

W Powiecie Kutnowskim i Łęczyckim nawałnica spowodowała uszkodzenia linii energetycznych, nadłamania  i oberwania konarów drzew. Niestety nie obyło się bez poważniejszych incydentów dotyczących uszkodzenia budynków. Mówi Mariusz Jagodziński – Oficer Prasowy Komendy Powiatowej  Państwowej straży Pożarnej w Kutnie.

Również Strażacy z Powiatu Łęczyckiego maja za sobą ciężką i pracowitą noc. Mówi Grzegorz Sobiński Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy.

W powiecie łowickim natomiast od wczoraj strażacy odnotowali 11 zdarzeń. Do najpoważniejszego doszło w miejscowości Stachlew. Mówił Tomasz Ledzion z łowickiej PSP

Najprawdopodobniej to jeszcze nie koniec na dziś epizodów burzowych w naszym regionie. Dlatego Zachowajcie ostrożność

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.