Sochaczew

Ruszyły zapisy do VIII edycji Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”

Ruszyły zapisy do VIII edycji Festiwalu Poezji i Pieśni PatriotycznejNie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”. Z uwagi na sytuację epidemiczną, tegoroczna edycja Festiwalu, będzie miała formułę on-line.

Jest to największy tego typu festiwal w powiecie sochaczewskim, którego idee powinny być bliskie sercu każdego Polaka. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną, zdecydowaliśmy się na formułę on-line. Oczywiście nic nie zastąpi wspaniałej atmosfery, która panuje podczas eliminacji i koncertu laureatów. Jednak mocno wierzymy w to, że edycja on-line również wzbudzi duże zainteresowanie. Sposób przesyłania plików został uproszczony do minimum tak, aby każdy miał szansę się zgłosić.
Odpowiednio przygotowane nagranie oraz skan wypełnionej karty zgłoszenia wraz z podpisanymi oświadczeniami należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: biurofestiwal@onet.pl
do12 marca 2021 r. do 23:59.

Ze względu na wielkości plików nagranie należy udostępnić na dysku Google. Szczegółowa informacja dotycząca wymagań, jakie musi spełniać nagranie oraz instrukcja zamieszczenia pliku na dysku znajduje się w Regulaminie Festiwalu. 

Finał  Festiwalu, czyli ogłoszenie wyników poprzez transmisję za pośrednictwem sieci internetowej
odbędzie się 28 marca 2021 r. o 17:00.   

Tegoroczną edycję dedykujemy Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu z okazji 100. rocznicy jego urodzin. Nowością w Festiwalu jest możliwość zgłoszenia się osób spoza powiatu sochaczewskiego.Z całego serca zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w tak ważnym konkursie, jakim jest Festiwal Poezji i Pieśni Patriotycznej 
Organizatorami Festiwalu są:
Radny powiatu sochaczewskiego Daniel Janiak
Urząd Miejski w Sochaczewie

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.