Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Żyrardów

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

Na okres Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny przy cmentarzach w naszym regionie zmieni się organizacja ruchu.
Jak sytuacja będzie wyglądała w Łowiczu? Mówi Urszula Szymczak z Łowickiej Komendy Policji.

W Kutnie, w okolicy największej nekropolii także pojawią się zmiany. Więcej informacji na ten temat ma nasza korespo9ndentka Małgorzata Pietrusiak.

W Skierniewicach zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały przy wszystkich cmentarzach. Trzy ulice na ten czas staną się drogami jednokierunkowymi. Mówi Robert Zwoliński, naczelnik skierniewickiej drogówki.

Na skrzyżowaniach ruchem będą sterowali policjanci.

W Rawie Mazowieckiej najwięcej zmian jest na ulicach Tomaszowskiej, Solidarności, Cmentarnej i Przemysłowej. Mówi Małgorzata Lewandowska z rawskiej Komendy Policji.

Natomiast z ulicy Solidarności wyjeżdżając w ulicę tomaszowską będzie można tylko skręcić w prawo.

W Sochaczewie przy cmentarzu przy Ulicy Traugutta będzie można parkować po obu stronach ulicy w tym na ścieżce rowerowej. W ulicę Cmentarną będą mogli wjechać wyłącznie jej mieszkańcy. Przy cmentarzu komunalnym ulica Przylasek będzie ulicą jednokierunkową w kierunku skrzyżowania z ulicą piaszczystą. W ulicy Trojanowskiej, Przylasek będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Zmian w organizacji ruchu nie będzie za to w pobliżu cmentarza przy Alei 600-lecia.

W Żyrardowie zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały do dziś (30.10.) od godz. 22 do 1 listopada do godz. 20.00. Mówi Łukasz Kasperczyk – Dyrektor Wydziału Kultury i Promocji UM Żyrardowa

W Głownie zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarzy będzie obowiązywać od dziś do 1 listopada. Ulica Rynkowskiego na ten czas będzie ulicą jednokierunkową. Wjazd w ul. Rynkowskiego będzie możliwy tylko do strony ulicy Łowickiej. Zamknięty będzie wjazd od strony DK 14.


Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.