Sochaczew

ZKM uruchomi dodatkowe kursy na Wszystkich Świętych

fot. Błażej Kaliński

Jak co roku Zakład Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie na Wszystkich Świętych uruchamia dodatkowe linie komunikacyjne. I tak, w sobotę 31 października oraz niedzielę 1 listopada obowiązuje rozkład jazdy jak w dni świąteczne. Ale to nie koniec zmian.

Mówił Daniel Wachowski z Urzędu Miasta Sochaczew.

Przebieg dodatkowych linii:

Linia LC1 wyruszy z cmentarza komunalnego i pojedzie ulicami Trojanowską, 600-lecia, Piłsudskiego, skręci na dworzec PKP i stąd pojedzie dalej ulicami Łuszczewskich, 15 Sierpnia, przez Malesin i Kozłów Biskupi do Energomontażu. Trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez Kozłów Biskupi, dworzec PKP i Trojanowską pod cmentarz komunalny.

Linia LC1 ma kursować od godziny 9:00 (pierwszy kurs spod cmentarza komunalnego), do godziny 16:26.

Linia LC2 – wyruszy spod dworca PKP i pojedzie ulicami Traugutta, przez plac Kościuszki, ulicą Gawłowską pod szpital, potem zabierze pasażerów z przystanku Żuków ulica Harcerska, skręci na Chodaków, następnie przez okrąglak pojedzie pod młyn Repsza i dalej ulicami Młynarską, Łąkową i Trojanowską dotrze pod cmentarz komunalny. Trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez Chodaków, szpital, plac św. Dominika pod dworzec PKP.

Linia LC2 ma kursować od godziny 8:00 (pierwszy kurs spod PKP), do godziny 16:10.

Linia LC3 – wyruszy z osiedla Korczaka, pojedzie ulicą Wyszogrodzką przez Chodaków  i Kistki do Trojanowa, gdzie autobus skręci w ulicę Trojanowską i zakończy bieg pod cmentarzem komunalnym. Tu także trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez ulicę Trojanowską, Kistki i Chodaków do osiedla Korczaka.

Linia LC3 będzie kursować od godziny 8:00 (pierwszy kurs z ul. Korczaka), do godziny 14:55.

Linia LC4 – pojedzie spod dworca PKP, ulicą Traugutta, Staszica  i Trojanowską pod  cmentarz komunalny. Powrót na PKP tą samą trasą.

Linia LC4 będzie kursować od godziny 8:10 (pierwszy kurs z PKP), do godziny 15:10.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.