Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie żyrardowskim liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową to 453, izolacją domową jest objętych 12 osób, natomiast nadzorem epidemiologicznym 4 osoby. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 53 osoby. 3 osoby zmarły a 37 osób ozdrowiało.

W powiecie skierniewickim  liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym to 13, kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego są objęte 162 osoby.Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim od początku trwania epidemii to 64 osoby. Wyzdrowiało 45 osób 1 osoba zmarła.

W Kutnie i powiecie w kwarantannie i izolacji pozostaje 61 osób, 4 osoby są hospitalizowane, brak osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Zakażonych Covid -19 jest 41 osób, ozdrowiało już 59 osób.

Łowiczu i powiecie aktualnie zakażone COVID-19 jest 5 osób, w kwarantannie przebywają 24 osoby, 8 jest objętych nadzorem epidemiologicznym, a 5 izolacją , 1 osoba jest hospitalizowana, ozdrowiało 25 osób.

W Sochaczewie i powiecie aktualnie w kwarantannie domowej przebywają 683 osoby. Obecnie w  izolacji domowej są  42 osoby, nadzorem epidemiologicznym objęto 80 osób, 4 osoby są hospitalizowane. Od początku trwania epidemii zakażonych COVID-19 były 94 osoby, natomiast 34 osoby ozdrowiały.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.