Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii potwierdzono 49 przypadków zachorowania. Jedna osoba zmarła, wyzdrowiały 43. W kwarantannie domowej przebywa 45 osób, a jedna jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie rawskim potwierdzono 29 przypadków zachorowania (od początku epidemii). Zmarły 2 osoby, wyzdrowiało 21. Izolacją domową objęte są 3 osoby. W kwarantannie jest 13, a w nadzorze epidemiologicznym 14.

W Łowiczu i powiecie łowickim aktualnie nikt nie choruje. Jednak od początku trwania epidemii potwierdzono 24 przypadki zachorowania. Jedna osoba zmarła, a wyzdrowiały 23. Aktualnie w kwarantannie przebywa 15 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 13.

W Kutnie i powiecie w izolacji i kwarantannie pozostają 163 osoby, 4 są hospitalizowane, 25 osób jest zakażonych cOVID-19, od początku trwania epidemii ozdrowiały 42 osoby.

W Sochaczewie i powiecie aktualnie w kwarantannie domowej przebywają 492 osoby, w izolacji domowej jest 10 osób, nadzorem epidemiologicznym objęto 277 osób, 4 osoby są hospitalizowane. Od początku trwania epidemii zakażonych COVID-1 9 było 39 osób, natomiast 22 ozdrowiały.

W powiecie żyrardowskim aktualnie objęte kwarantanną domową są 244 osoby, izolacją domową objętych jest 14 osób, a nadzorem epidemiologicznym 30 osób. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są 4 osoby. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 44 osoby, ozdrowiało 29 osób. Zmarły 2 osoby.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.