Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacje epidemiologiczna

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 jest 23 osób. Kwarantanną objętych jest 180 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 266 osób. 4 osoby są  hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 2 przypadki ozdrowienia.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie pozostaje 106 osób, hospitalizowane są 2 osoby, brak osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Zakażonych COVID – 19 jest 14 osób. Ozdrowiało 21 osób .

W powiecie żyrardowskim  liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową to 149. Objętych izolacją domową jest 19 osób, nadzorem epidemiologicznym objętych jest 7osób. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są 3 osoby. 30 przypadków potwierdzono laboratoryjnie  wynikiem dodatnim. Jedna osoba zmarła. Ozdrowiało 11 osób.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim odnotowano 42 przypadków zachorowania od początku trwania epidemii (17 w mieście, 25 w powiecie). Wyzdrowiały 24 osoby. Aktualnie w kwarantannie domowej przebywają 42 osoby, a w nadzorze epidemiologicznym 0.

W powiecie rawskim od początku trwania epidemii potwierdzono 17 przypadków zachorowania. Zmarły 2 osoby, a wyzdrowiało 12. Nie ma objętych osób kwarantanną domową  a nadzorem epidemiologicznym 10. Jedna osoba przebywa w izolacji domowej.

W powiecie łowickim od początku trwania epidemii potwierdzono 19 zachorowań na koronawirusa (aktualnie choruje 6 osób). Jedna osoba zmarła. Wyzdrowiało12 osób. W izolacji domowej przebywa 6 osób. W kwarantannie znajduje się 76 osób, w nadzorze epidemiologicznym 18.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.