Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacje epidemiologiczna

W Głownie zakażonych COVID-19 jest 29 osób. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zgierzu poinformowała w dzisiejszym raporcie o śmierci kolejnej osoby ze wskazanym miejscem zamieszkania: Głowno. Liczba zgonów, których przyczyną było zakażenie koronawirusem wzrosła do 4.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 są 23 osoby. Kwarantanną objętych jest 147 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 243 osoby. 3 osoby są  hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 2 przypadki ozdrowienia.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii zdiagnozowano 42 przypadki zachorowania na koronawirusa (17 miasto, 25 powiat). Zmarła jedna osoba. Wyzdrowiało 26. W tej chwili kwarantanną domową objęte są 32 osoby. Nikt nie jest w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie rawskim od początku trwania epidemii odnotowano 17 zakażeń koronawirusem. Dwie osoby zmarły, a 12 ozdrowiały. W tej chwili w izolacji domowej przebywa 1 osoba, w kwarantannie domowej 42 osoby, a w nadzorze epidemiologicznym jest 5 osób.

W powiecie żyrardowskim  liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową to 167. Objętych izolacją domową jest 19 osób, nadzorem epidemiologicznym objętych jest 8 osób. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są 4 osoby. 30 przypadków potwierdzono laboratoryjnie  wynikiem dodatnim. Jedna osoba zmarła. Ozdrowiało 11 osób.

W Powiecie kutnowskim w kwarantannie przebywa aktualnie 106 osób, 2 są hospitalizowane. Brak osób przebywających pod nadzorem epidemiologicznym. Zakażonych COVID – 19 jest 15 osób. Natomiast 21 osób  ozdrowiało.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.