Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku epidemii potwierdzono 45 przypadków zachorowania. Jedna osoba zmarła, a 43 ozdrowiały. Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objętych jest 29 osób, a kwarantanną 32.

W powiecie rawskim od początku epidemii potwierdzono 25 przypadków zachorowania. Zmarły 2 osoby, a 19 ozdrowiało. W kwarantannie domowej są 3 osoby, a 5 w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie łowickim aktualnie choruje 1 osoba (od początku epidemii potwierdzono 24 zachorowania). Jedna osoba zmarła, a 22 wyzdrowiały. Jedna osoba jest hospitalizowana. W kwarantannie domowej jest 11 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 13.

W Kutnie i powiecie kutnowskim w kwarantannie i izolacji pozostaje 20 osób, brak osób objętych nadzorem epidemiologicznym, 3 osoby są hospitalizowane. zakażonych COVID-19 jest 9 osób, natomiast 34 osoby ozdrowiały.

W powiecie sochaczewskim liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową to 433 osób, izolacją domową 14 osób a nadzorem epidemiologicznym 337 osób. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 6 osób.  Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 39 osób. Zmarły 2 osoby, a ozdrowiało 17 osób

W powiecie żyrardowskim liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową to 151 osób. Aktualnie objętych izolacją domową jest 14 osób. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są 4 osoby. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 41 osób. Jedna osoba zmarła 26 osób ozdrowiało.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.