Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie kutnowskim zakażonych jest 16 osób. Jedna osoba zmarła, a 39 jest wyleczonych. Aktualnie w kwarantannie i izolacji jest 66 osób. Hospitalizowane są 4 osoby.

W powiecie łowickim aktualnie choruje 1 osoba (od początku epidemii potwierdzono 24 zachorowania). Jedna osoba zmarła, a 22 wyzdrowiały. Jedna osoba jest hospitalizowana. W kwarantannie domowej jest 17 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 8.

W powiecie rawskim od początku epidemii potwierdzono 24 przypadki zachorowania. Dwie osoby zmarły, a 19 wyzdrowiało. W tej chwili izolacją domową objęte są 3 osoby – tyle samo jest w kwarantannie domowej. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 5 osób.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim potwierdzono 45 przypadków zachorowania od początku epidemii. Zmarła jedna osoba, a 41 ozdrowiało. W kwarantannie jest 59 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 23.

W powiecie żyrardowskim aktualnie objętych kwarantanną domową jest 227 osób, izolacją domową 11 osób. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 5 osób. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 41 osób. Zmarła 1 osoba, 26 osób ozdrowiało.

W powiecie sochaczewskim od początku trwania epidemii potwierdzono 35 przypadków zachorowania. Zmarły 2 osoby, a wyzdrowiało 16. Z powodu podejrzenia zachorowania hospitalizowanych jest 5 osób. W domowej izolacji przebywa 12 osób, a w kwarantannie 393. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 341 osób.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.