Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W Kutnie i powiecie w kwarantannie i izolacji przebywają aktualnie 44 osoby , 2 są hospitalizowane. 13 jest zakażonych COVID-19, natomiast od początku trwania epidemii ozdrowiało 39 osób.

Na terenie powiatu rawskiego od początku trwania epidemii potwierdzono 24 przypadki zachorowania na COVID-19. Zmarły 2 osoby, a wyzdrowiało 19. W tej chwili w kwarantannie domowej przebywają 3 osoby. Nie ma osób przebywających w nadzorze epidemiologicznym.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim potwierdzono 45 przypadków zachorowania. Zmarła jedna osoba. Wyzdrowiało 41 osób. W tej chwili domowej kwarantannie poddane jest 47 osób, a 23 są pod nadzorem epidemiologicznym.

Na terenie powiatu łowickiego aktualnie choruje 1 osoba (od początku epidemii potwierdzono 24 przypadki zachorowania). 1 osoba zmarła. Wyzdrowiały 22 osoby. Aktualnie 1 osoba jest hospitalizowana. W kwarantannie domowej przebywa 15 osób, a 7 osób w nadzorze epidemiologicznym.

W Sochaczewie i powiecie sochaczewskim odnotowano 35 przypadków zachorowania od początku trwania epidemii. Zmarły 2 osoby. Wyzdrowiało 16. 5 osób jest hospitalizowanych, a 12 jest w domowej izolacji. Na tą chwilę w kwarantannie domowej są 382 osoby, a pod nadzorem epidemiologicznym są 344 osoby

W powiecie żyrardowskim aktualnie objętych kwarantanną domową są 223 osoby, izolacją domową 11 osób a nadzorem epidemiologicznym 1 osoba. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 10 osób. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 40 osób. Zmarła 1 osoba, 26 osób ozdrowiało.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.