Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim potwierdzono do tej pory 45 przypadków zachorowania. Jedna osoba zmarła a wyzdrowiało 41. W domowej kwarantannie przebywa 7 osób, a 2 objęte są nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie łowickim aktualnie chorują 2 osoby (od początku epidemii potwierdzono 24 zachorowania). Zmarła 1 osoba. Wyzdrowiało 21 osób. Kwarantanną objętych jest 9 osób, a 5 jest w nadzorze epidemiologicznym

W powiecie rawskim od początku trwania epidemii potwierdzono 24 przypadki zachorowania. Zmarły 2 osoby, a wyzdrowiało 15. Obecnie 5 osób przebywa w izolacji domowej. W kwarantannie domowej jest 19 osób, a 3 w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie żyrardowskim objęte kwarantanną domową są 194 osoby. Izolacją domową objętych jest 11 osób a hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 7 osób. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 37 osób . Zmarła jedna osoba, a ozdrowiało 26 osób

W Kutnie i powiecie kutnowskim w izolacji pozostaje 31 osób, 3 osoby są hospitalizowane. zakażonych COVID-19 jest  14 osób, natomiast 34 osoby ozdrowiały.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 są 32 osoby. Kwarantanną objętych jest 261 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 291 osób. 4 osoby są  hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 11 przypadków ozdrowienia.

W Głownie liczba osób zakażonych SARS Co2-Vwynosi 10. Za ozdrowieńców uznaje się 22 osoby. Liczba zgonów, których przyczyną było zakażenie wirusem SARS CoV-2 wzrosła do 11 (dodatkowo zmarła jedna osoba zakażona koronawirusem, ale zgon nastąpił z innej przyczyny).

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.