Kutno Łowicz Rawa Maz. Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie łowickim od początku trwania epidemii potwierdzono 22 zachorowania (aktualnie choruje 6 osób). Wyzdrowiało 15 osób, a 1 osoba zmarła. Aktualnie izolacją domową objętych jest 6 osób. W kwarantannie znajdują się 53 osoby, a w nadzorze epidemiologicznym 20.

W powiecie kutnowskim obecnie zarażonych korona wirusem jest 14 osób. Od początku trwania epidemii jedna osoba zmarła, a 25 zostało wyleczonych W kwarantannie i izolacji przebywają 32 osoby.

W powiecie rawskim od początku kwarantanny potwierdzono 22 przypadki zachorowania. 2 osoby zmarły, a 12 wyzdrowiało. Izolacji domowej poddane są 4 osoby. W tej chwili w kwarantannie domowej jest 37 osób, a 5 objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie żyrardowskim aktualnie objętych kwarantanną domową są 253 osoby, izolacją domową natomiast 12 osób, nadzorem epidemiologicznym objętych jest 21 osób. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 6 osób. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to 35. 23 osoby ozdrowiały , a jedna osoba zmarła.

W Sochaczewie i powiecie sochaczewskim 26 przypadków od początku trwania epidemii potwierdzono badaniami laboratoryjnymi. Zmarły 2 osoby, a 6 ozdrowiało. Aktualnie w izolacji domowej przebywa 14 osób. 3 osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zachorowania. A kwarantannie domowej przebywa 136 osób, a 203 objęte są nadzorem epidemiologicznym.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.