Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie żyrardowskim aktualnie objętych kwarantanną domową jest 238 osób, izolacją domową natomiast 13 osób, nadzorem epidemiologicznym objętych jest 21 osób. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest 5 osób. Zakażone koronawirusem zostały 33 osoby. 21 osób ozdrowiało, jedna osoba zmarła.


W powiecie rawskim potwierdzono 19 przypadków zachorowania od początku trwania epidemii. Zmarły 2 osoby a 12 wyzdrowiało. W tej chwili kwarantanną domową objętych jest 39 osób, a 9 osób jest w nadzorze epidemiologicznym.


W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 jest 26 osób. Kwarantanną objętych jest 138 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 204 osoby. 3 osoby są hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 4 przypadki ozdrowienia.


W powiecie łowickim od początku trwania epidemii potwierdzono 22 zachorowania na koronawirusa (aktualnie choruje 8 osób). Jedna osoba zmarła. Wyzdrowiało13 osób. W izolacji domowej przebywa 8 osób. W kwarantannie znajduje się 59 osób, w nadzorze epidemiologicznym 21.


W Skierniewicach i powiecie skierniewickim odnotowano 42 przypadki zachorowania od początku trwania epidemii (17 w mieście, 25 w powiecie). Wyzdrowiało 28 osób. Aktualnie w kwarantannie domowej przebywa 26 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 2. jedna osoba zmarła.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie i izolacji przebywa 35 osób , nie ma osób znajdujących się pod nadzorem epidemiologicznym. 1 osoba jest hospitalizowana, a 13 osób jest zakażonych COVID-19.Od początku trwania epidemii ozdrowiały 23 osoby.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.