Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W mieście Głownie zakażonych jest 37 osób. Zmarły 4 osoby. Natomiast na terenie gminy Głowno zakażona jest jedna osoba, a jedna ozdrowiała.

W powiecie łowickim od początku trwania epidemii potwierdzono 22 przypadki zachorowania (aktualnie choruje 8 osób). 1 osoba zmarła. Wyzdrowiało 13 osób. W tej chwili w izolacji domowej przebywa 5 osób, a 2 są hospitalizowane. W kwarantannie obecnie jest 75 osób, a nadzorem epidemiologicznym objętych jest 20 osób.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii potwierdzono 42 zachorowania na koronawirsua. Zmarłą Jedna osoba. Wyzdrowiało 28 osób. W tej chwili w kwarantannie przebywają 32 osoby, a w nadzorze epidemiologiczny 1 osoba.

W powiecie rawskim od początku epidemii potwierdzono 17 przypadków zachorowania. Dwie osoby zmarły. Wyzdrowiało 12 osób. Jedna osoba obecnie przebywa w izolacji domowej. W kwarantannie jest 48 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 8.

W powiecie żyrardowskim aktualnie objętych kwarantanną domową jest 197 osób, izolacją domową natomiast 16 osób, nadzorem epidemiologicznym objętych jest także 16 osób. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są 4 osoby. Zakażone koronawirusem zostały 32 osoby. 19 osób ozdrowiało , jedna osoba zmarła.

W powiecie sochaczewskim laboratoryjnie potwierdzono 23 przypadki zachorowania. Dwie osoby zmarły. Wyzdrowiały 4 osoby. 3 osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia. W izolacji domowej przebywa 13 osób. W kwarantannie domowej jest 106 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 185 osób.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.