Sochaczew

Edit. Kobieta została odnaleziona. PILNE! Zaginęła 80-latka! Policja prosi o pomoc!

fot.: mazowiecka.policja.gov.pl

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona na terenie powiatu łowickiego.

W akcję poszukiwania zaginionej 80-cio latki zaangażowani byli policjanci, sochaczewscy strażacy oraz druhowie z OSP, w akcję zaangażowano również przewodnika z psem tropiącym oraz załogę policyjnego śmigłowca Black Hawk.
Wiele wskazywało, że seniorka może znajdować się na terenie sąsiedniego powiatu łowickiego. Kobietę po raz ostatni widziano w miejscowości Nowe Mostki jak kierowała się w stronę miejscowości Patoki. Trop w tym kierunku podjął również pies tropiący.

Kobieta została ostatecznie odnaleziona po kilku godzinach, kilkanaście kilometrów od domu w miejscowości Bednaary przez patrol sochaczewskiej drogówki. Po wezwaniu karetki i wykonaniu badań, kobieta wróciła do domu.


Dziś w miejscowości Braki, po godzinie 6 wyszła z domu 80-cio letnia Honorata Kujawa. Później miała być widziana w miejscowości Nowy Dębsk jak szła w kierunku Gągolina.

Kobieta ma 80 lat, ma około 160 cm wzrostu, waży około 70 kg, oczy piwne, krótkie włosy koloru siwego. Wymaga opieki!

Zaginiona ubrana była w brązową letnią kurtkę, szare spodnie dresowe i szare klapki. Pod kurtką ma koszulę nocną koloru turkusowego z motywem kwiatów.

Mówiła Agnieszka Dzik oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie.

Osoby, które widziały Honoratę Kujawę proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, tel. 47 70 55 222 lub najbliższą jednostką Policji.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.