Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Jedno nowe zachorowanie w na koronawirusa potwierdzono w powiecie rawskim. W sumie choruje 10 osób z czego 2 osoby są hospitalizowane. W kwarantannie domowej przebywają 124 osoby, a 128 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim na koronawirusa choruje 5 osób.Jedna osoba ozdrowiała.W kwarantannie domowej znajduje się 101 osób, natomiast w nadzorze epidemiologicznym 55 osób.

Na terenie Powiatu sochaczewskiego kwarantanną objętych jest 271 osób, Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 446 osób.Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Nie ma również odnotowanych przypadków zachorowań.

W powiecie żyrardowskim odnotowano kolejny wzrost osób zakażonych koronawirusem.W powiecie jest 7 przypadków zakażenia.Inspektor Sanitarny poinformował dziś o 3 nowych przypadkach potwierdzonych testami.Aktualnie objęte kwarantanną domową są 172 osoby,a nadzorem epidemiologicznym 96 osób. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są 2 osoby.

W powiecie łowickim pod nadzorem epidemiologicznym jest 28 osób, 77 osób objętych jest kwarantanną. 1 osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Na terenie powiatu odnotowano 10 potwierdzonych przypadków zachorowania, a 1 osoba ozdrowiała.

Stan epidemiologiczny na terenie powiatu kutnowskiego. W kwarantannie domowej pozostaje 61osób. Nadzorem epidemiologicznym objęte jest  8 osób. Hospitalizowano 4 osoby. Na terenie powiatu kutnowskiego   4 osoby są zarażone koronawirusem.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.