Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie łowickim zakażone  COVID-19 są 4 osoby . W kwarantannie pozostają 33 osoby, a 20 osób  jest objętych nadzorem epidemiologicznym. 15 osób przebywa w izolacji domowej, 1 osoba zmarła i 1 jest  hospitalizowana. Ozdrowiało 12 osób.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii potwierdzono 40 przypadków zachorowania na koronawirusa (15 w mieście i 25 w powiecie). Wyzdrowiało 16 osób. Aktualnie w kwarantannie domowej są 74 osoby, a 6 jest w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie żyrardowskim kwarantanną domową objętych jest 90 osób, w izolacjo domowej pozostają 23 osoby. Nadzorem epidemiologicznym jest objętych 7 osób. 2 osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia. 28 osób jest zakażonych COVID-19. 10 osób ozdrowiało.

W powiecie rawskim od początku trwania epidemii odnotowano16 przypadków zachorowania na koronawirusa. Zmarły dwie osoby, a 11 ozdrowiało. W tej chwili w izolacji zorganizowanej przebywa 1 osoba. W kwarantannie jest 28 osób, a nadzorze epidemiologicznym 10 osób.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie domowej jest 121 osób, brak osób objętych nadzorem epidemiologicznym. 2 osoby są hospitalizowane. 24 są zakażone COVID-19 ( 14 z miasta Kutno, 5 z gminy Kutno, 1 z gminy Oporów, 2 z gminy Krośniewice i 2 z gminy Żychlin). ozdrowiało 11 osób.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 jest 19 osób. Kwarantanną objętych jest 156 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 141 osób. 9 osób objętych jest izolacją domową. 6 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 2 przypadki ozdrowienia.

Powiat zgierski  poinformował dziś o śmierci  pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej w Głownie, zarażonej koronawirusem. Kobieta miała 88 lat, cierpiała na choroby współistniejące.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.