Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Na terenie powiatu sochaczewskiego obecnie zakażonych jest 12 osób. Kwarantanną objęte są 184 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 239 osób. 6 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

W powiecie żyrardowskim jest 25 potwierdzonych przypadków zachorowania na koronawirusa. Kwarantanną domową objęte są 144 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 38 osób. 5 osób ozdrowiało, a 1 osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zachorowania.

W powiecie kutnowskim w kwarantannie domowej przebywa obecnie 126 osób, 7 osób pozostaje w nadzorze epidemiologicznym , 4 osoby są hospitalizowane. Nie zmieniła się liczna osób zakażonych COVID-19 to nadal 26 osób.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim do tej pory potwierdzono 33 przypadki zachorowania na koronawirusa (10 w mieście, 23 w powiecie). Wyzdrowiało 12 osób. Aktualnie w kwarantannie domowej przebywa 228 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 21.

W powiecie rawskim w ostatnim czasie nie stwierdzono nowych przypadków zachorowania (od początku epidemii potwierdzono 13 zachorowań). Jedna osoba zmarła, a 6 ozdrowiało. W izolacji domowej przebywają 4 osoby, a w izolacji zorganizowanej 2. Kwarantanną domową objętych jest 14 osób a nadzorem epidemiologicznym 8.

W powiecie łowickim od początku trwania epidemii potwierdzono 15 przypadków zachorowania na koronawirusa (aktualnie chorują 4 osoby). 11 osób wyzdrowiało. Jedna osoba przebywa w szpitalu. Izolacją domową objęte są 4 osoby. W kwarantannie przebywa 56 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 83 osoby.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.