Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Na terenie Skierniewic i powiatu skierniewickiego od początku trwania epidemii stwierdzono 32 zachorowania na koronawirusa (9 w mieście i 23 w powiecie). 12 osób ozdrowiało. Domową kwarantanną objętych jest 221 osób, a 18 nadzorem epidemiologicznym.

13 przypadków zachorowania na koronawirusa od początku epidemii odnotowano na terenie powiatu rawskiego. Jedna osoba zmarła a 6 ozdrowiało. W tej chwili w izolacji domowej są 4 osoby a w zorganizowanej 2. Jedna osoba z powodu podejrzenia zakażanie jest w szpitalu. W domowej kwarantannie jest 13 osób a w nadzorze epidemiologicznym 9.

Na terenie powiatu sochaczewskiego obecnie zakażonych jest 12 osób (wzrost o 3 osoby). Kwarantanną objętych jest 229  osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 292 osoby. 7 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

W powiecie żyrardowskim nadal 24 potwierdzone przypadki zachorowania na koronawirusa. 5 osób ozdrowiało, a 1 osoba jest  hospitalizowana z powodu podejrzenia zachorowania. Kwarantanną domową objęte są 134 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 38 osób.

Na terenie powiatu łowickiego obecnie chorują 3 osoby (od początku epidemii potwierdzono 14 przypadków zachorowania). Ozdrowiało 11 osób. Obecnie 2 osoby są hospitalizowane i 2 przebywają w izolacji domowej. Kwarantanną objętych jest 57 osób, a nadzorem epidemiologicznym 83 osoby.

W powiecie kutnowskim  w kwarantannie pozostaje aktualnie 135 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 7 osób. Hospitalizowane są 4 osoby. Zakażone COVID_19 jest 26 osób.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.