Kutno Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie kutnowskim znacznie zmniejszyła się liczba osób objętych kwarantanną – na chwile obecną to 80 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym pozostają 2 osoby. Zarażone koronawirusem są 22 osoby ( 7 z gminy Kutno, 14 z Kutna, 1 osoba z gminy Krośniewice ). Ozdrowiały 4 osoby.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim w ostatniej dobie potwierdzono 4 nowe przypadki zachorowania na koronawirusa (w sumie od początku epidemii 23 przypadki zachorowania). Ozdrowiałych osób jest 8. W kwarantannie domowej jest 59 osób, a w nadzorze epidemiologicznym 12.

W powiecie rawskim od początku epidemii potwierdzono 13 zachorowań na koronawirusa. Jedna osoba zmarła, a 4 ozdrowiały. 10 osób jest w izolacji domowej. W domowej kwarantannie jest obecnie 5 osób, a 2 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie żyrardowskim potwierdzono w ostatniej dobie 2 przypadki zachorowania (w sumie od początku trwania epidemii zachorowało 21 osób). Z powodu podejrzenia zachorowania w szpitalu znajduje się 5 osób. 5 osób ozdrowiało. W kwarantannie domowej obecnie są 154 osoby, a nadzorem epidemiologicznym objętych jest 38 osób.

Na terenie powiatu sochaczewskiego obecnie zakażone są 4 osoby. Kwarantanną objęte są 193 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 248 osób. Dwie osoby są hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.