Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie kutnowskim kwarantanną objęto 114 osób, pod nadzorem epidemiologicznym pozostają 2 osoby.Hospitalizowane są 4 osoby. liczba zakażonych koronawirusem to 21 osób.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od wczoraj stwierdzono 3 nowe przypadki zachorowania na koronawirusa( od początki epidemii stwierdzono 19 przypadków zachorowań), 8 osób ozdrowiało. W kwarantannie domowej przebywa 67 osób, a 10 jest w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie rawskim nie stwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem( od początku epidemii potwierdzono 13 przypadków), 1 osoba zmarła a 4 ozdrowiały. 10 osób jest w izolacji domowej, kwarantanną domową objęto 6 osób. 2 osoby które do tej pory znajdowały się miejscu zorganizowanej kwarantanny już ją opuściły. Nadzorem epidemiologicznym objęte są 2 osoby.

W powiecie żyrardowskim kwarantanną domowa objęte jest 145 osób, w nadzorze epidemiologicznym jest 40 osób, 5 osób jest aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażeniem COVID -19. Liczba osób zakażonych to 19. 1 osoba ozdrowiała.

Na terenie powiatu sochaczewskiego obecnie zakażone są 4 osoby, kwarantanną objętych jest 188 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 244 osoby. 1 jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

W powiecie łowickim 2 osoby są zakażone koronawirusem, Kwarantanną objęto 27 osób, Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 18 osób, 10 osób wyzdrowiało. 1 osoba przebywa w izolacij domowej , również 1 jest hospitalizowana.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.