Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie łowickim od początku epidemii ozdrowiało 9 osób. W tej chwili chorują 2 osoby, a 1 jest hospitalizowana. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 26 osób. 16 osób pozostaje w kwarantannie.

W powiecie kutnowskim 6 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym. W kwarantannie pozostaje 59 osób. 1 osoba jest hospitalizowana. Zakażonych jest 5 osób. Niestety 1 osoba zmarła.

W powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii stwierdzono 10 przypadków zachorowania na koronawirusa. 2 osoby wyzdrowiały. Aktualnie kwarantanną domową objętych jest 39 osób, a 26 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie żyrardowskim dotychczas potwierdzono 9 zakażeń. Aktualnie objęte kwarantanną domową są 152 osoby, nadzorem epidemiologicznym objęte są 42osoby, a hospitalizowane z podejrzeniem COVID-19 są 4 osoby. Na terenie powiatu nie ma ozdrowieńców ani zgonów powiązanych z koronawirusem.


Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objętych jest 167 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 267 osób. Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Nie ma również odnotowanych przypadków zachorowań.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.